2011. március 6., vasárnap

"Kis" kihagyás

Üdv!

Az a helyzet, hogy -magam sem tudom miért- elhanyagoltam a blogot. Időközben voltam még pár koncerten, kopottabb lett a gitárom, hosszabb lett a hajam. Volt Karácsony, Szilveszter, félévi hajrá. Most eltökéltem, hogy rendszeresen fogok írni ide. Remélem, tényleg így lesz.

1 megjegyzés: