Highway to Chicken Micken
2010. szeptember 19., vasárnap
Diorit
Tegnap koncerten voltam!! Nem is akármilyenen, mert Dioriton. Hű, hát hihetetlen volt. Naaagyon jó volt... Nem nagyon tudok róla mit mesélni, a következőre gyertek el ti is =) Inkább kaptok egy kis ízelítőt!
Diorit 4ever!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése