2010. szeptember 19., vasárnap

Diorit

Tegnap koncerten voltam!! Nem is akármilyenen, mert Dioriton. Hű, hát hihetetlen volt. Naaagyon jó volt... Nem nagyon tudok róla mit mesélni, a következőre gyertek el ti is =) Inkább kaptok egy kis ízelítőt!





Diorit 4ever!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése