2010. szeptember 7., kedd

The 1st

Hümm. Izé, Hello! :-D Norbi vagyok, Gyálon élek, és a 9.B-be járok. Szeretek olvasni, őő mindenféle játékokat játszani, (elvileg) énekelni (na jó, nem csak elvileg XD). És. Hm, mit mondhatnék még, aki olvas, az lehet hogy ismer, nekik nem kell bemutatkoznom, aki nem, az pedig majd megismer a postokból. Inkább mesélek.

Voltam dokinál! Igen, beteg vagyok, köhögök. Tegnap Ms. Vetter közölte, hogy "It's horrible". Thank you, Ms. Vetter, but you didn't say any new! :-D Októberben lesz a gólyabál, valami műsort kéne rá csinálni. Valami "Zenés-táncos hullaégetés"-t. [© Villányi tanár úr!]. Az is egy érdekes dolog lesz. Mindent összegezve ez egy jó nap volt, főleg a rajz óra :-D Ha valamit kihagyok, akkor holnap közlöm :D

Live long, and prosper! \\//_

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése