Hm... mi történt ma? Sok minden. Igazából nem fogom ide az összes napomat leírni, tehát erre senki se számítson. Gyógyulok ^^
Sün! Emeld ki magad :D
Norbi
Tessék, Bence, kiemeltem magam :D
Ja, és olvastam Milán tanár úr versét facebookon, az valami zseniális. Öhm. That's all!
Live long, and prosper! \\//_
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése