Tegnap koncerten voltam!! Nem is akármilyenen, mert Dioriton. Hű, hát hihetetlen volt. Naaagyon jó volt... Nem nagyon tudok róla mit mesélni, a következőre gyertek el ti is =) Inkább kaptok egy kis ízelítőt!
Diorit 4ever!
2010. szeptember 19., vasárnap
2010. szeptember 12., vasárnap
Szándéj
Hali!
Megint itt vagyok :-D Mostmár teljesen egészségesen. Ma letörölgettem a gitárom, és le is fényképeztem, mindjárt teszek is fel képet. Ja, és megcsináltam rajzra az egyedi arculattervemet is! Arról is teszek fel képet.
Szépgitár *.*
Megint itt vagyok :-D Mostmár teljesen egészségesen. Ma letörölgettem a gitárom, és le is fényképeztem, mindjárt teszek is fel képet. Ja, és megcsináltam rajzra az egyedi arculattervemet is! Arról is teszek fel képet.
Szépgitár *.*
2010. szeptember 8., szerda
I'm on Highway to... Chicken Micken
Hali!
Hm... mi történt ma? Sok minden. Igazából nem fogom ide az összes napomat leírni, tehát erre senki se számítson. Gyógyulok ^^
Norbi
Tessék, Bence, kiemeltem magam :D
Ja, és olvastam Milán tanár úr versét facebookon, az valami zseniális. Öhm. That's all!
Live long, and prosper! \\//_
Hm... mi történt ma? Sok minden. Igazából nem fogom ide az összes napomat leírni, tehát erre senki se számítson. Gyógyulok ^^
Sün! Emeld ki magad :D
Norbi
Tessék, Bence, kiemeltem magam :D
Ja, és olvastam Milán tanár úr versét facebookon, az valami zseniális. Öhm. That's all!
Live long, and prosper! \\//_
2010. szeptember 7., kedd
The 1st
Hümm. Izé, Hello! :-D Norbi vagyok, Gyálon élek, és a 9.B-be járok. Szeretek olvasni, őő mindenféle játékokat játszani, (elvileg) énekelni (na jó, nem csak elvileg XD). És. Hm, mit mondhatnék még, aki olvas, az lehet hogy ismer, nekik nem kell bemutatkoznom, aki nem, az pedig majd megismer a postokból. Inkább mesélek.
Voltam dokinál! Igen, beteg vagyok, köhögök. Tegnap Ms. Vetter közölte, hogy "It's horrible". Thank you, Ms. Vetter, but you didn't say any new! :-D Októberben lesz a gólyabál, valami műsort kéne rá csinálni. Valami "Zenés-táncos hullaégetés"-t. [© Villányi tanár úr!]. Az is egy érdekes dolog lesz. Mindent összegezve ez egy jó nap volt, főleg a rajz óra :-D Ha valamit kihagyok, akkor holnap közlöm :D
Live long, and prosper! \\//_
Voltam dokinál! Igen, beteg vagyok, köhögök. Tegnap Ms. Vetter közölte, hogy "It's horrible". Thank you, Ms. Vetter, but you didn't say any new! :-D Októberben lesz a gólyabál, valami műsort kéne rá csinálni. Valami "Zenés-táncos hullaégetés"-t. [© Villányi tanár úr!]. Az is egy érdekes dolog lesz. Mindent összegezve ez egy jó nap volt, főleg a rajz óra :-D Ha valamit kihagyok, akkor holnap közlöm :D
Live long, and prosper! \\//_
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)