Szép ez a szám :) Imádom a Placebo-t, pedig pár ember szerint már ki kéne nőnöm belőle :D
Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.
Szép ez a szám :) Imádom a Placebo-t, pedig pár ember szerint már ki kéne nőnöm belőle :D
VálaszTörlésEzt a megjegyzést eltávolította a szerző.
VálaszTörlés