Az utóbbi három napom tulajdonképp a KarMUN jegyében telt el, ami nem más, mint Karinthy Modell United Nations. Azaz olyasféle diák-ENSZ. Itt voltam admin, vagyis az Administrative Staff tagja, akiknek feladata rendkívül szerteágazó volt, lehetett:
- Levelet hordani [A különféle termekben leveleket kézbesíteni]
- Pakolni [Termeket rendezgetni, official partyk után takarítani]
- Büfésnek lenni
- Mindenesnek lenni
Én büfés voltam, bár alapból levelezős szerettem volna lenni. A delegáltak különféle Committeekben [bizottságokban] és Councilokban [tanácsokban] dolgoztak. Vitatkoztak mindenféle témán, nem tudom pontosan min.
A büfébe a szünetekben jártak le a delegáltak, akiknek egy része külföldi volt. Igazából lehet, hogy földönkívüli. Vagy android. Kávén és üdítőn élő android. Két és fél nap alatt felélték az italkészletet. Voltak érdekes emberek is. Például a Mugos néni: Csütörtökön odaállított egy bögrével, hogy ott hagyhatja -e, csak előbb megkérdezte [angolul] hogy erre van -e lehetőség. Pff, ne tudjátok meg mennyire hadart, egyszerűen nem értettem. Végül otthagyta. Egész nap. És pénteken sem kereste. Végül ma megláttam ismét, és a kezében volt egy ugyanolyan bögre, de az eredeti még mindig nálunk volt. Végül visszakerült hozzá, szerencsére. Hirtelen többet nem tudok mondani róla =D Tetszett. Jövőre is megyek.
Én hostess voltam egy hasonló eseményen még a gimiben :D
VálaszTörlés