Itt vagyok még, nem feledkeztem el a blogról, csak se kedvem, se időm nem volt írni. Megérkezett a tavasz, úgy tűnik! Ennek örülök. Közeledik az FCE... Június 6-7. Jaj! A héten voltak a suliban amerikai diákok, és kitakarították az udvart. Jöhetnének a szobámba is takarítani. Tegnap megnéztem a Black Swant. Nagyon tetszett, megérdemelte az Oscart. Azt még megemlíteném, hogy angolul néztem, angol felirattal, és végig értettem = nem kellett semmit szótárban megkeresni. Úgyhogy büszke is vagyok magamra.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése