2011. április 26., kedd

Homework Day

Hú! Ma én annyi, de annyi angolleckét megcsináltam, hogy az valami hihetetlen. Holnap megint suli. Egyrészt hiányzott, mert jók szoktak lenni az órák (nagy részük). Másrészt nem, mert nincs kedvem holnap reggel korán kelni. Eltűntek a gitárpengetőim. Szomorú.

Végezetül zene, amit ma kismilliószór hallgattam meg!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése