Hú! Ma én annyi, de annyi angolleckét megcsináltam, hogy az valami hihetetlen. Holnap megint suli. Egyrészt hiányzott, mert jók szoktak lenni az órák (nagy részük). Másrészt nem, mert nincs kedvem holnap reggel korán kelni. Eltűntek a gitárpengetőim. Szomorú.
Végezetül zene, amit ma kismilliószór hallgattam meg!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése