2010. szeptember 12., vasárnap

Szándéj

Hali!

Megint itt vagyok :-D Mostmár teljesen egészségesen. Ma letörölgettem a gitárom, és le is fényképeztem, mindjárt teszek is fel képet. Ja, és megcsináltam rajzra az egyedi arculattervemet is! Arról is teszek fel képet.


Szépgitár *.*
Meg még teszek erről a két elmebetegről is! :-D Csak hogy örüljenek XD

2 megjegyzés:

  1. jajj norbii.. én mindig is szerettelek.. de ezek után.. <3 :D leelmebetegeztél bazmeg.. :D amúgy szeretleek.. :D

    VálaszTörlés
  2. Őő hát az úgy volt... XD <3 xD

    VálaszTörlés